Zadzwoń do nas
89 526 54 53

Okulary

Okulary w naszym salonie

W naszej ofercie znajdziecie państwo duży asortyment najpopularniejszych marek. Ludzie odwiedzający nasz salon często pytają o to samo – czy warto brać droższe oprawki? Odpowiedź jest bardzo prosta – warto. Wybór ten nie jest podyktowany modą czy szpanem, a jakością materiałów z jakich są wykonane dobre oprawy okularowe. Nie ma lepszego połączenia niż okulary, na które składają się wysokiej jakości szkła i oprawa.

Kilka zdjęć przedstawiający nasz asortyment:

Okulary Gucci

Na zdjęciu: Gucci oraz Ray-Ban

Okulary Silhouette

Na zdjęciu: Silhouette

Styl i zdrowie

W ostatnich latach podejście do okularów w naszym kraju bardzo się zmieniło. Dziś już nikt nie krzyczy na osoby w okularach „okularnik”. Obecnie okulary to część garderoby która podkreśla nasz styl. Odpowiednio dobrane okulary sprawią że będziesz wyglądał poważniej a także dodadzą Ci uroku.

Podobnie jest z okularami przeciwsłonecznymi. Skończyły się czas w których ludzie kupowali okulary na bazarku. Dziś klienci faktycznie chcą sprzęt który zapewni im ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Szkła z odpowiednią ochroną dostępne są tylko w profesjonalnych salonach optycznych.

Okulary mogą być Twoją wizytówką, Twoim znakiem rozpoznawczym. Wystarczy wziąć przykład Jurka Owsiaka. Każda osoba zapytana o tego pana zwróci uwagę na jego czerwone okulary. W ten sposób można budować swoją osobę tak aby na długo została w głowach ludzi których poznajemy.